Jak Oszukiwać w Coin Master? Wyjaśniamy!

Aktualizacja: 9 grudnia 2023

Twórca: Sheep

Jak oszukiwać w coin master

Wszystko polega na tworzeniu gier z uczciwymi zasadami. Ale kiedy wspaniałe gry stają się popularne, mogą stać się czymś więcej niż hobby. Każdy będzie chciał wygrać ostatni poziom.

Być może to jest powód, dla którego pytasz, jak oszukać Coin Master. Istnieje wiele sposobów na oszukanie Coin Master, jednym z nich jest mój generator na darmowe spiny w Coin Master. Wszystkie z nich mają ten sam cel: Być najlepszym graczem i zebrać wszystkie możliwe karty.

Oto najpopularniejsze metody oszukiwania w grze.

1 – Tworzenie fałszywych kont

Najpopularniejsza sztuczka w grze polega na tworzeniu wielu fałszywych kont. Każde konto da Ci 40 spinów i możliwość połączenia się z nimi. Możesz stworzyć wiele profili i dodać je do listy kontaktów Coin Master. Dzięki temu będziesz mógł wysyłać prezenty, monety i spiny do każdego z nich, a także wymieniać karty i atakować, aby awansować w grze i zdobywać nagrody.

2 – Zmiana daty i godziny urządzenia

Wiesz, że każdego dnia, kiedy łączysz się z grą, otrzymujesz bonus w postaci spinów i monet, a także darmowej karmy dla zwierząt. Jeśli jednak ich zabraknie, zawsze możesz przejść do ustawień swojego urządzenia, aby ustawić późniejszą datę. Spowoduje to zmianę daty w zegarze gry, dając Ci nowe nagrody.

Możesz modyfikować harmonogram tak często, jak chcesz, aby odnowić swoje prezenty. Pamiętaj jednak, że każda zmiana musi być nową datą w przyszłości, a nie tą, którą wcześniej ustawiłeś.

3 – Pobieranie aplikacji z nagrodami

Możesz codziennie wymieniać nagrody w grze poprzez aplikacje takie jak CM Rewards i Pig Master. Wystarczy pobrać aplikację, wybrać nagrodę, którą chcesz otrzymać, a następnie kliknąć wyświetlony przez nią link lub kod. Otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem, że wygrałeś nagrodę.

4 – Tworzenie kodów dla Coin Master

Generatory kodów nagród pozwalają wybrać, ile monet lub kart chcesz mieć na swoim koncie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę i wpiszesz swoją nazwę użytkownika, typ urządzenia, a następnie dokładną kwotę. Otrzymasz unikalny link i dokładnie to, o co prosiłeś. Jednym z najpopularniejszych generatorów w Polsce jest ten pochodzący ze Studia Sheep Hacks.

5 – Korzystanie z Hacków

Twórcy gry nie uznali jeszcze żadnej z tych technik za zabronioną. Jednak hakerzy nadal mogą zostać wykryci i trwale zamknąć Twoje konto.

Hakowanie pozwala na pobranie pliku lub aplikacji na urządzenie. Możesz zmodyfikować aplikację gry, aby zrobić wszystko, co chcesz.

Zobacz Inne Popularne Poradniki z kategorii Coin Master:

Wystaw ocenę: Jak Oszukiwać w Coin Master? Wyjaśniamy!

Średnia: 4 na 5 Oceny: 20

Komentarze dla:

Jak Oszukiwać w Coin Master? Wyjaśniamy!

Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze
0
Zostaw nam swoją opinię.x