Jak Atakować w Coin Master? Czym jest Atak? Poradnik

Aktualizacja: 23 września 2023

Twórca: Sheep

Jak atakować w coin master

Główne punkty: Jak zaatakować wioskę znajomego w Coin Master. Twój przyjaciel może zaatakować twoją wioskę w Coin Master. Jednak twój atak w Coin Master nie spowoduje, że twój przyjaciel zaatakuje twoją wioskę. Wykonaj poniższe kroki, aby zmienić swoją wioskę i dokonać zemsty.

Co to jest atak w coin master?

Ataki, reprezentowane przez Hammers on The Spinner, pozwalają graczom zarabiać monety i dodawać wyzwania do questów swoich przyjaciół, aby ich wioski zostały ukończone.

Możesz wylądować Atakiem na Spinnerze, aby automatycznie przenieść się do wioski losowego przyjaciela lub gracza. Tam masz możliwość zaatakowania tego gracza lub wybrania kogoś ze swoich przyjaciół, lub Revenge list, które są wyświetlane na górze.

Atak innego gracza spowoduje zresetowanie przedmiotu o jeden poziom, jeśli nie ma on tarczy. Gwiazda jest również usuwana z całkowitej liczby atakującego. Wioska nie zostanie uszkodzona, jeśli atakujący gracz jest osłonięty przez Nosorożca lub Tarczę.

UWAGA: Pamiętaj, że spore wsparcie w grze mogą zapewnić Ci darmowe Spiny do Coin Master

Jak kontraktować w Coin Master?

Jeśli obrócisz i wylądujesz Atakiem, zostaniesz przetransportowany do losowo wybranej Wioski przez jednego ze swoich przyjaciół. Opcja Revenge będzie znajdować się u góry ekranu. Kliknięcie tego przycisku spowoduje wyświetlenie listy z nazwami wszystkich graczy, którzy Cię zaatakowali, a Ty możesz wybrać, na którym z nich chcesz się zemścić.

Jak można zaatakować wioskę przyjaciela w Coin Master?

Te kroki pomogą ci zemścić się na przyjacielu, jeśli zaatakuje twoją wioskę:

  1. Zagraj w Coin Master, aby wygrać szansę na atak.
  2. Stuknij w przycisk „FRIENDS” na górnym pasku.
  3. Znajdź znajomego z listy znajomych i kliknij „Atakuj”.

Jak wybrać graczy do ataku w grze Coin Master?

Masz trzy możliwości, jeśli nie chcesz atakować wiosek swoich znajomych lub chcesz zmienić atakowaną wioskę w grze Coin Master.

  1. Stuknij w przycisk „FRIENDS” u góry ekranu, aby wybrać innego przyjaciela ze swojej listy.
  2. Stuknij w przycisk „REVENGE” na górnej belce. Wybierz innego przyjaciela (który w przeszłości zaatakował Twoją wioskę) i zemścij się.
  3. Stuknij w przycisk „REVENGE” u góry ekranu, a następnie stuknij w „Random”, który zostanie podany z pierwszym graczem na liście.

Jak Coin Master decyduje, którą wioskę zaatakować?

Otrzymasz losowo wybraną wioskę gracza do ataku w Coin Master. Możesz wtedy zaatakować wioskę lub dokonać zmian w wiosce klikając na przyciski „FRIENDS”, lub „REVENGE”.

Jak można zaatakować tę samą wioskę ofiary w Coin Master?

Możesz zaatakować wioskę tej samej osoby (lub przyjaciela), wybierając tego samego przyjaciela z listy 'FRIENDS’ w Coin Master Attack. Jest raczej, że możesz zaatakować tę samą wioskę gracza, który nie jest na Twojej liście znajomych. Nie zawsze trafisz na tę samą osobę przy ataku Coin Master „Random”.

Zobacz Inne Popularne Poradniki z kategorii Coin Master:

Wystaw ocenę: Jak Atakować w Coin Master? Czym jest Atak? Poradnik

Średnia: 5 na 5 Oceny: 8

Komentarze dla:

Jak Atakować w Coin Master? Czym jest Atak? Poradnik

Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
1 Opinia
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz
7 miesiące temu

Fajna gra polecam tylko mało spinow drogie wioski tańsze wioski więcej kasy w iecej spinow

1
0
Zostaw nam swoją opinię.x